News Item: Czech-N a nový wad
(Category: Main)
Posted by hokis
Tuesday 02 March 2010 - 01:47:31

Už dlouho se diskutuje o přidání nového wadu do czech-n. Nevím zda je to dobrý nápad zrovna teď, když maj doomaři demopauzu:)).

Nedávno jsem přidal tak dlouho chtěný max, který doteď hrál pouze psichotik když nepočítám svojí maličkost. Taksi říkám zda to má cenu.
Každopádně vězte, že czech-n je plně připravená na nový wad, který už je mimochodem vybrán (jméno si zatím nechám pro sebe).
Nechávám prostor do neděle na nějákou diskuzi a pak se rozhodnu. Pokud se wad doopravdy přidá tak souběžně proběhne i update dosavadních dem (komu se tedy nechce čekat další měsíc na update tak dema projistotu do neděle).

Další věcí pak je zpřístupnění nahrávání dem i pro méně zkušené hráče. Pokud se chcete zapojit a máte problém s nahrávání s triky nebo s čímkoliv obraťte se na fórum (já nebo některý ostřílený doomař vám jistě pomůže).
Zatím však nejsou tabulky ani zpoloviny zaplněné takže každý, i sebehorší hráč má možnost dostat pár bodů (nějak se začít musí ne?). Ku příkladu když ve všech kategoriích nahrajete jakýkoliv par z každé mapy máte něco přes 40 bodů a v celkovém hodnocení budete kolem pátého místa.:) to celkem jde ne:) a navíc pokud se vám toto podaří věřte že se vaše singl schopnosti několikanásobně zlepší.This news item is from CZECH-N
( http://czech-n.idoom.cz/news.php?extend.39 )


Proudly powered by e107