News Item: Sumář prvních dnů
(Category: Main)
Posted by hokis
Tuesday 15 December 2009 - 20:16:37

Máme za sebou čtyři dny fungování Czech-N a vzhledem k tomu, že se o tomto projektu poslední dobou hodně mluví, mám tu pár poznatků.

Nejprve trocha zhodnocení:

celkem registrováno hráčů - 10
aktivně zapojených s alespoň jednim demem - 5
celkem poslaných dem - 34 + osobní vylepšení
celkem staženo - 139x

Dále pak otázka maxu:
Za těch pár dní už se objevilo pár dotazů ohledně vyřezení (přijetí) kategorie UV max. Veřte že sem velice přizpůsobivý a max klidně zařadím, ovšem než se tak stane potřebuju vědět, že to opravdu má cenu. Na toto slouží zde naše fórum takže veškeré věci ohledně jakéhokoliv rozšíření tam. (pokud se max zapojí bude přesunut i s rekordy ze staré cz-n). Každý může založit topic tak to hrňte tam a ne všude možně po čertech. (pokud funkce ložení topiců pro uživatele neni povolena hoďte koment do tyhle newsky)

Stále přetrvávající nesrovnalosti v pojmenování dem:
Náš nejznámější prznič názvů psichotik už byl poučen:), ale problémům není konec dnes se objevilo demo od graima, kde opět chyběly minuty. Ne, že by to byl velký problém ale dost to přidělává práci v přejmenování tady i na ftp v zipu. Takže kdo si neni jistý všechno je v kolonce info. (entry za 5 vteřin na speedstra je - sp01-005.xx). Pokud byste tam našli secret tak se místo pomlčky dá "s". :)

Updaty:
Zprva jsem chtěl dělat updaty, za přesně vymezené časové úseky, načež jsem zjistil, že to nebude taková sranda a ne vždycky mi to vyjde. Tak jsme s twistrem přišli na nápad, ža update bude po nahraných 50 demech platných v incomingu. Zatím však neni jisté s jakou kadencí budou singlisti nahrávat a tak tato otázka zůstává stále otevřená.


Dotazy na irc doom.cz a pokud chcete abych doopravdy odpověděl tak na fórum :)
This news item is from CZECH-N
( http://czech-n.idoom.cz/news.php?extend.25 )


Proudly powered by e107